KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17533045
nr 1753 3045
Maj Bring
(1880-1971), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
Maj Bring, svensk bildkonstnär född 1880, död 1971.
måndag 19 januari 2026
kl 18:15:28